Youtube Premium Apk 17.14.36

Puan: 3.67 (Oylar: 3)

Youtube premium dosyasını en son sürüm ve güncellemeler ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Takip edin, karlı çıkın.

Reklamsız YouTube Premium MOD APK 17.14.36 indirin

Müzik dinlerken veya video izlerken reklamların tacizine uğramak istemiyorsanız sitemizden kilidi açık olarak erişebileceğiniz YouTube Premium APK dosyasini indirin. Abone olmadan, müzik dinleyebilirsiniz.

YouTube tam olarak nedir?

YouTube uzun zamandır dünyanın en büyük video paylaşım topluluklarından biri. Ancak TikTok veya Bigo'dan farklı olarak YouTube, uzunluk veya içerik kısıtlaması olmaksızın hemen hemen her tür video ve türü içeren çok yönlü bir arşivdir. Sonuç olarak, bu uygulamanın dünyanın en popüler web sitelerinden/uygulamalarından biri olduğu aşikar.

Yüksek Kaliteli Müziğin Keyfini Çıkarın

YouTube'un evrimi iki ana aşamada sınıflandırılmıştır: 2005-2011 ve 2011-günümüz. YouTube artık hızla büyüyor ve birçok tüketici ve şirket tarafından güveniliyor. Sonuç olarak YouTube, şirketlerden yeni öğelere, ünlü sanatçıların ve grupların müzik fragmanlarına/MV'lerine kadar her şey için zorlu bir reklam geliştirme platformuna dönüştü. Ve YouTube artık herkes için bir video platformuna dönüştü. Favori gruplarınızın ayrıntılarını takip edebilir, müzik ve videolar yayınlandığında randevular planlayabilir ve dünyadaki en çok şarkı ve müzik videosunu arayabilirsiniz.

Ayrıca; Ultimate off road simulator apk ve  zombi oyunları oyun delisinde

Hayranlarınızla Canlı Yayın yapın

Tanınmış sanatçıların ve aktörlerin çoğunun bir YouTube kanalı var. Ayrıca, takipçilerle paylaşımda bulunmak ve onlarla etkileşim kurmak için zaman zaman sohbet programları yürütürler. Daha sonra canlı yayına katılabilir, sorular sorabilir ve idolünüzle iletişim kurabilirsiniz. İdollerinizle bağlantı kurabilmeniz için YouTube, doğrudan videonun yanına (veya altına) yorumlar eklenebilir. Canlı akış işlevi ayrıca bir yayıncı çalışma alanı içerir. Pewdiepie'nin kim olduğunu biliyor musun? A Publisher dünyaca ünlü bir youtuberdır. Halen günlük olarak canlı oyunlar yayınlıyor, seçtiği oyunlarla yeni öğeler ve olağanüstü içerik üretimi sergiliyor. Tabii siz de onun gibi bir kanal kurup canlı yayın yapabilirsiniz.

YouTube İçeriğini Keşfedin

Bugün, YouTube yavaş yavaş gelişiyor ve önemli ilerleme kaydediyor. Editör tarafından seçilen benzersiz materyalleri bulabileceğiniz veya Oyunlar, Haberler, Müzik ve Trendler gibi favorilerinizi bulabileceğiniz Keşif, yeni özelliklerden biridir.

YouTube ayrıca iki yeni özellik ekledi: Öykü ve Kısa Video. Facebook'un ve Instagram'ın Hikayeler özelliklerine benzer şekilde oluşturulmuştur. Bir sosyal ağda yaptığınız gibi burada da deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak insanlar bir gönderiyi beğenebilir, nefret edebilir, paylaşabilir ve herkese açık yorumlar bırakabilir. Ancak, isterseniz yorumları engelleyebilirsiniz.

Gerçekte, sizin veya başka bir kuruluş tarafından paylaşılan YouTube videosu izlenir. Çalıştırma lisansı olmadığı ve korsan/uygunsuz içerik barındırdığı için yakında silinecektir. Zaman zaman bir kanal kurup videolarınızı orada yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılardan çok fazla rapor alırsa, YouTube, yönergeyi ihlal etmeseniz bile not alacak ve size bir hatırlatıcı yayınlayacaktır. Bu nedenle, herkese iletmeye çalıştığınız şeyi iki kez kontrol edin.

Çevrimdışı İzle: Uygulamayı kullanırken galerinize, koleksiyonunuza veya favorilerinize video ekleyebilirsiniz. Ayrıca videoları daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsiniz. YouTube Premium APK Sürümü!!

Benzersiz özellikler:

Arka Planda Oynatma: Bu, YouTube'un geliştirme sürecinin ilk aşamalarında olduğundan beri birçok kişinin beklediği bir özelliktir. İnsanlar bazen YouTube'u bir MP3 oynatıcı uygulamasına tercih eder. Bununla birlikte, akıllı telefon ekranını her zaman açık tutmaları gerekir, aksi takdirde uygulama videoyu otomatik olarak durdurur. Sonuç olarak, fon müziği işlevi oluşturuldu. Premium pakete dahildir. Daha iyi bir deneyim için kullanıcıların aylık veya yıllık ödeme yapması gerekecek. Ancak YouTube Premium Unlocked Mod APK versiyonumuz herkes için tamamen ücretsiz bir çözümdür.

Reklam Yok: Reklamcılık her zaman can sıkıcı bir konudur. Reklamlar bir videonun ortasına yerleştirilebilir. Sonuç olarak, reklam oynamaya başlayacak ve videonuzu kesintiye uğratacaktır. Premium APK sürümünden reklamlar kaldırıldı. YouTube'un orijinal sürümü Google Play Store'da bulunabilir.

Youtube premium apk indirme

Sitemizdeki şimdi indir bağlantısına tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz. menun kalmazsanız Youtube standart dosyayı google play store üzerinden yükleyebilirsiniz.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Youtube
  • İndirme Sayısı: 97
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Nisan 01, 2023
Editörün Seçimi